Matematyka

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Busy Polska-Dania. Busy Polska-Dania (591)
link. link
link. link

Wyszukaj stronę        Tablice matematyczne

Tablice matematyczne
Tablice matematyczne to strona poświęcona królowej nauk, czyli matematyce. Na stronie można znaleźć m.in. wzory, definicje twierdzenia, kalkulator online. Przy wykorzystaniu kalkulatora można obliczyć wiele wyrażeń matematycznych.
http://tablicematematyczne.info

Matura z matematyki.

Matura z matematyki.
Matura z matematyki. Zadania z matematyki i ich rozwiązania. Informacje, standardy, testy on line, egzamin maturalny krok po kroku. Internetowe kursy matematyczne dla przygotowujących się do matury.
http://www.maturzysta.info

Matura z matematyki

Matura z matematyki
Megamatma.pl to największa baza wiedzy matematycznej w sieci. Jeżeli kiedykolwiek szukałeś zadań i teorii w Internecie albo przed klasówką lub egzaminem z matematyki potrzebowałeś pomocy jest to idealne miejsce dla Ciebie. W serwisie Megamatma.pl znajdują setki zadań matematycznych z rozwiązaniami, liczne przykłady oraz cała teoria wytłumaczona w sposób jasny i czytelny. Wszystkie materiały dostępne w serwisie stworzone zostały przez doświadczonych matematyków i zweryfikowane pod względem merytorycznym. Załóż konto i miej nieograniczony dostęp do największego serwisu matematycznego w Polsce.
http://www.megamatma.pl/

Korepetycje matematyka

Korepetycje matematyka
Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy - wieloletnie doświadczenie, wiedza, kompetencje, umiejętność tłumaczenia i świetny kontakt z uczniem. Tak mogę scharakteryzować moją ofertę. Praca na bieżąco, przygotowania do klasówek i egzaminów. Pomagam też rozwiązywać zadania ale najważniejsze, że zawsze staram się sprawdzić w czym dziecko ma problem i czego nie rozumie ! Zajęcia zawsze są interesujące i ciekawe. Lekcje odbywają się u ucznia lub nauczyciela w dowolnych godzinach i dniu. Zapewniam tym samym o dyspozycyjności. Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy. Zapraszam ! Matematyka !
http://www.korepetycjematematyka.bydgoszcz.pl

Liczby zespolone zadania, przykłady

Liczby zespolone zadania, przykłady
Liczby zespolone: zadania z rozwiązaniami, przykłady i teoria. E-learning w formie lekcji video, arkusze wzorów oraz wszystkie najbardziej potrzebne własności matematyczne. Zobacz czym jest moduł, argument i sprzężenie liczby zespolonej oraz jak rozwiązywać równania zespolone. Przygotuj się do kolokwium z zakresu liczb zespolonych, tanio, wygodnie i skutecznie.
http://orzelzmatmy.pl/

Encyklopedia

Encyklopedia
Encyklopedia na stronie INTERIA.PL - to encyklopedia łącząca w sobie niesamowitą bardzo dużą ilość haseł z każdej dziedziny wiedzy, nie ważne o tego jak bardzo jest skomplikowana. Jest w niej ponad 120.000 haseł z Biologii, Humanistyki, Historii, Kultury i Sztuki, Języków obcych i Nauk Społecznych. Dzięki nam matematyka czy historia stanie się prostsza. Encyklopedia cały czas się rozwija, codziennie jest aktualizowana o nowe hasła oraz definicje. Znajdziesz tutaj również słownik synonimów oraz leksykon. Nasz tłumacz to najprostszy słownik internetowy, zawierający podręczne słowniki: angielsko-polski, polsko-angielski, polsko-niemiecki, niemiecko- polski, polsko-francuski.
http://encyklopedia.interia.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008