Szkoły Języków Obcych

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        Najlepsze kursy językowe

Najlepsze kursy językowe
ENJOY <http://www.enjoy.edu.pl> to nowoczesna szkoła językowa, w której nauka języków jest przyjemna i skuteczna. Założyciele szkoły to pasjonaci nauki języków. ENJOY stale się rozwija, udostępniając swoim uczniom nowe możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie języków obcych.
http://www.enjoy.edu.pl

Obozy językowe za granicą

Obozy językowe za granicą
Dużo osób pyta, która z metod nauki języków obcych jest lepsza: indywidualna czy w grupie. Istnieją sympatycy szkoleń indywidualnych z nauki języka obcego. Darzą uznaniem osobiste tempo pracy dobrane wedle potrzeb określonej osoby. Zwolennicy wieloosobowych kursów widzą wyższość tej metody nauczania języków obcych. Wymiana opinii pomiędzy uczestnikami umożliwia sprawniejszą naukę. Oferowane przez naszą szkołę szkolenia z języków obcych, obozy językowe za granicą oraz kursy języka za granicą dają możliwość wyboru najskuteczniejszej formy nauczania.
http://www.obozy-jezykowe.com

Podręczniki szkolne

Podręczniki szkolne
Początek września to dla rodziców okres wielu wydatków. Ceny wyprawek szkolnych rosną z każdym rokiem. Za przyczyną reformy szkolnictwa, która zmieniła podstawę programową, rodzice nie zawsze mogą kupić swym dzieciom podręczniki używane. Na stronie Podręczniki szkolne za Ciebie szukamy podręczników szkolnych w najatrakcyjniejszych cenach w księgarniach online dzięki czemu zyskujesz wiele czasu. Jeśli w którejś z księgarń online pojawi się akcja promocyjna na pewno ogłosimy informacje na portalu Podręczniki szkolne.
http://podreczniki-szkolne.since78.pl/

Anglistyka Szczecin

Anglistyka Szczecin
Nie ma już kogoś takiego, kogo trzeba dzisiaj bodaj przekonywać, że nauka języków obcych jest zupełnie konieczna do odniesienia sukcesu w dzisiejszym biznesie i w w życiu w ogóle. Kiedy potrzebujesz szybko nauczyć się sprawnie mówić i pisać i czytać w potrzebnym Tobie języku obcym, Prosimy do Kolegium Języków Obcych z siedzibą w Szczecinie.
http://nkjo.szczecin.pl/

Yokatta - Szkoła językowa

Yokatta - Szkoła językowa
Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, tureckiego, rosyjskiego, arabskiego, esperanto itd. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.
http://szkola.yokatta.eu/

Angielski dla firm Swarzędz

Angielski dla firm Swarzędz
Nauka języków obcych procentuje latami. Jeśli znasz hiszpański, bez problemu komunikujesz się w Europie i poza nią oraz bez trudności otrzymasz pracę w w dużym przedsiębiorstwie. Jak sensownie przyswajać język, żeby wiedza na stałe ugruntowała się w pamięci? W OFFSchool ? szkole językowej w Swarzędzu naukę prowadzi native speaker wedle autorskiego programu, dzięki któremu wymiany zdań w obcym języku będą łatwe. Zajęcia indywidualne lub w grupach 4-osobowych.
http://www.offschool.pl


<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008