Przedszkola

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Prywatne przedszkole Brwinów

Prywatne przedszkole Brwinów
Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. "Mała Panda" realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego poszerzoną o zajęcia plastyczne i język angielski. Akademia malucha oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat.
http://www.malapanda.pl

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki
Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka.
http://www.amalucha.pl

Żłobek Warszawa

Żłobek Warszawa
Pragniemy zaprosić rodziców do poznania naszej oferty. Jesteśmy jednostką prywatną. Oferujemy Państwo pełną opiekę dla Waszych ukochanych pociech. Zapewniamy model uczenia w niewielkich grupach dwujęzycznych. Ma to na celu oswojenie się z językiem obcym na "żywo". Gwarantujemy także świetnie dobraną kadrę nauczycielską, posiłki w ciągu dnia, lekcje rytmiczne, artystyczne i wiele innych kursów dydaktycznych.
http://superprzedszkole.com

Przedszkole milanówek Kasperek

Przedszkole milanówek Kasperek
Przedszkole niepubliczne Kasperek powstało w 2010. Zapewniamy domową atmosferę, akceptację i bezpieczeństwo. Dzięki naszej profesjonalnej kadrze dzieci są pod nieprzerwaną opieką. Przedszkole Kasperek w miejscowości Milanówek proponuje doskonałą opiekę i edukację dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Przedszkole znajduje się blisko miejscowości: grodzisk, brwinów i podkowa leśna.
http://www.przedszkolekasperek.pl

przedszkola prywatne kraków

przedszkola prywatne kraków
Czy potrzebujesz rzeczywiście fachowego przedszkola w Krakowie, dzięki któremu Twoje dziecko mogłoby nie tylko bezpiecznie spędzać czas, ale dbać o swoje pasje? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku tym, czego szukasz.Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz ich pociechy!
http://www.przedszkolefairplay.pl

Kolorowanki

Kolorowanki
Kolorowanki zajmują czas szczególnie najmłodszym użytkownikom. Jest do dobrze zorganizowany czas gdyż przy zabawie mogą się wiele nauczyć i pogłębić swoją wyobraźnię, a także zdolności manualne i artystyczne. Używają interaktywnych malowanek dziecko nie zużywa papieru, kredek, gumek. Może ich używać ile razy ma na to ochotę beż żadnego wymazywania i czyszczenia. Potrzebny jest tu tylko komputer, który w dzisiejszych czasach jest już w każdym domu i większość ma dostęp do internetu. Oferujemy także ubieranki, dające multum zabawy szczególnie małym dziewczynkom zaczynającym interesować się ubiorem i modą.
http://kolorowanki.co


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008