Adwokat Warszawa

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Busy dania polska. Busy dania polska (13)
Busy polska dania. Busy polska dania (345)
Busy dania polska. Busy dania polska (272)

Wyszukaj stronę        Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa
Kancelaria Adwokacka adwokata Rafała Biernackiego z Warszawy serdecznie zaprasza na swoją stronę www poświęconą sprawom związanym z rejestracja zbiorów danych osobowych w Generalnym Inspektorze Ochrony Danych Osobowych. Na stronie mozna dowiedzieć się, kto ma obowiązek rejestracji zbioru danych osobowych, podobnie co powinno zawierać zgłoszenie zbioru danych osobowych do GIODO. Strona w pełni skupia się na kwestiach typu ochrona danych osobowych: polityka bezpieczeństwa, udostępnianie danych osobowych, obowiązki Administratora Danych Osobowych, instrukcja zarządzania systemem informatycznym. Adwokat Rafał Biernacki jest świetnym profesjonalistą także w innych sferach prawa, np: rozwody, alimenty na małżonka, prawo handlowe, prawo pracy.
http://www.rejestracjagiodo.com.pl

Adwokat Warszawa prawo karne

Adwokat Warszawa prawo karne
Zachęcamy odwiedzić stronę www, którą prowadzi słynny adwokat ze stolicy i jaka zadedykowana jest zagadnieniom powiązanym z tematyką prawo karne. Na stronie znajdziecie informacje na problemy takie jak: spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, naruszenie nietykalności osobistej, zatarcie skazania, tymczasowe zatrzymanie, uchylanie się od alimentacji, oszustwo, obraza uczuć religijnych. Ponadto znajdziecie także akty prawne np: Kodeks wykroczeń, Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, Ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich. Adwokat Rafał Biernacki świadczy usługi profesjonalnego doradztwa prawnego, może także być reprezentantem Państwa w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, przygotowuje także apelacje i inne pisma procesowe.
http://www.adwokatprawokarne.com.pl

Dobry adwokat Warszawa

Dobry adwokat Warszawa
Kancelaria prawna Kazus zatrudnia najlepszych adwokatów, specjalizujących się w większości dziedzin prawa polskiego. Przychodząc do nas otrzymasz darmową opinię na temat tego co można zrobić w danej sprawie i czy możemy się jej podjąć. Oferujemy naszym klientom wpół pracę w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa karnego i wykroczeń, a także w zakresie odszkodowań i windykacji długów. Wyróżnia nas wysoka skuteczność i elastyczność w zakresie wynagrodzenia.
http://www.dobryadwokat.eu

Adwokat Warszawa -sprawy bankowe

Adwokat Warszawa -sprawy bankowe
Jedną ze specjalizacji kancelarii adwokackiej prowadzonej przez adwokata Roberta Ofiara jest pomoc kredytobiorcom, w tym pomoc prawna frankowiczom. Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących klauzul niedozwolonych w umowie kredytowej. Adwokat udziela porad w przypadku, gdy bank dochodzi zapłaty, gdy kredytobiorca otrzymał wezwanie do zapłaty z banku. Umawiane są konsultacje z adwokatem dotyczące możliwości odzyskania zapłaconych składek ubezpieczenia niskiego wkładu własnego (UNWW). Zapytanie w sprawach bankowych, roszczeń kredytowych można także zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej kancelarii. Kancelaria Warszawa, adwokat Robert Ofiara, siedziba: Al. Jerozolimskie 47 lok. 2.
http://robertofiara.pl

UrbiCMS 2008