Usługi różne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .

Wyszukaj stronę        Studio FRAPPE dla kotów i psów

Studio FRAPPE dla kotów i psów
Zapraszam właścicieli psów i kotów do Studia Pielęgnacji Psów FRAPPE mieszczącego się w Poznaniu dzielnica Piątkowo a dokładniej osiedle Władysława Łokietka 1d. Wizyty umawiamy pod numerem telefonu 507726644 Oferujemy: Strzyżenie, Rozczesywanie skołtunionej sierści. Trymowanie psów szorstkowłosych. Kąpiele dla małych, średnich i dużych ras. Pielęgnacja uszu, oczu, obcinanie pazurków. Perfumowanie. Doradztwo w zakresie indywidualnego doboru kosmetyków oraz codziennej pielęgnacji. Ceny za usługi są ustalane indywidualnie, ponieważ zależne są one od: wielkości psa (rasy lub jej typu), zachowania, stanu szaty, fryzury, częstotliwości korzystania z usług Studia Frappe.
http://studiofrappe.pl/

Wycinka drzew Częstochowa

Wycinka drzew Częstochowa
P.U.H. Gaj wykonuje wszelkie prace alpinistyczne ale przede wszystkim wycinkę i pielęgnację drzew w trudno dostępnych miejscach np. między zabudowaniami, przy liniach przesyłowych, cmentarzach itp. Używamy technik alpinistycznych, które pozwalają dotrzeć w dowolne miejsce korony drzewa. Mamy fachową wiedzę, doświadczenie, oraz potrzebne dokumenty które uprawniają nas do przeprowadzania tego typu prac.
http://www.wycinkadrzew.info

Optyk Poznań

Optyk Poznań
Optical Center Oftal Koralewscy z Poznania to profesjonalny optyk z Poznania. Trudni się wyrobem oraz dystrybucją okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Oprócz Kontrahentów detalicznych, różnorakiego modelu okulary, soczewki czy też oprawki w tym poznańskim salonie optycznym zakupują hurtowo różnego typu firmy optyczne. Ma NATO wpływ profesjonalizm towarów, sprowadzanych z uznanych firm, jak JZO czy też Zeiss.
http://www.optyk-koralewscy.pl

Sprzątanie Wrocław

Sprzątanie Wrocław
Obecnie wiele osób nie ma czasu na pilnowanie czystości lokali mieszkalnych. Biorąc to pod uwagę, firma SPRZĄTANIE DELUXE z Wrocławia, oferuje wszechstronne czynności porządkowe. Realizuje je we Wrocławiu jak i w jego okolicy. Firma sprzątająca DELUXE jest firmą rodzinną, dzięki czemu każdy kto zdecyduje się na współdziałanie z nimi, może czekać na pełne zaangażowanie. Prócz lokali mieszkalnych, firma sprzątająca przeprowadza też sprzątanie biur.
http://www.sprzataniedeluxe.pl

Domki drewniane letniskowe

Domki drewniane letniskowe
Domki letniskowe nad jeziorem ? Wielkopolska. Oferujemy drewniane domki letniskowe do ogrodów i na działki, jak rónież szeroką gamę uroczych drewnianych altan ogrodowych, które nadadzą każdemu ogrodowi piękny i niepowtarzalny wygląd. Posiadamy w ofercie sauny ogrodowe posiadające w komplecie siedziska, uchwyty na napoje i przykrywę - również możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów. Polecamy budowę i sprzedaż, również według życzenia klienta.
http://www.altanyogrodowe.com

Oświetlenie

Oświetlenie
Współczesne źródła światła dają projektantom opraw oświetleniowych i kinkietów wielkie pole do popisu. Przez niemal półtora wieku oświetlenie elektryczne zmieniało się wraz z rozwojem technologicznym. Szukasz inspiracji, zapraszamy na portal. U nas znajdziesz w jednym miejscu wszystkich producentów. Przed doborem oświetlenia trzeba solidnie przemyśleć każdy wybór. Podobają Ci się żyrandole plastikowe, sprawdź do jakich wnętrz pasują.
http://www.oswietlenie.apartamenty.pl

UrbiCMS 2008