Usługi różne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        Studio FRAPPE dla kotów i psów

Studio FRAPPE dla kotów i psów
Zapraszam właścicieli psów i kotów do Studia Pielęgnacji Psów FRAPPE mieszczącego się w Poznaniu dzielnica Piątkowo a dokładniej osiedle Władysława Łokietka 1d. Wizyty umawiamy pod numerem telefonu 507726644 Oferujemy: Strzyżenie, Rozczesywanie skołtunionej sierści. Trymowanie psów szorstkowłosych. Kąpiele dla małych, średnich i dużych ras. Pielęgnacja uszu, oczu, obcinanie pazurków. Perfumowanie. Doradztwo w zakresie indywidualnego doboru kosmetyków oraz codziennej pielęgnacji. Ceny za usługi są ustalane indywidualnie, ponieważ zależne są one od: wielkości psa (rasy lub jej typu), zachowania, stanu szaty, fryzury, częstotliwości korzystania z usług Studia Frappe.
http://studiofrappe.pl/

Wycinka drzew Częstochowa

Wycinka drzew Częstochowa
P.U.H. Gaj wykonuje wszelkie prace alpinistyczne ale przede wszystkim wycinkę i pielęgnację drzew w trudno dostępnych miejscach np. między zabudowaniami, przy liniach przesyłowych, cmentarzach itp. Używamy technik alpinistycznych, które pozwalają dotrzeć w dowolne miejsce korony drzewa. Mamy fachową wiedzę, doświadczenie, oraz potrzebne dokumenty które uprawniają nas do przeprowadzania tego typu prac.
http://www.wycinkadrzew.info

Optyk Poznań

Optyk Poznań
Optical Center Oftal Koralewscy z Poznania to profesjonalny optyk z Poznania. Trudni się wyrobem oraz dystrybucją okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Oprócz Kontrahentów detalicznych, różnorakiego modelu okulary, soczewki czy też oprawki w tym poznańskim salonie optycznym zakupują hurtowo różnego typu firmy optyczne. Ma NATO wpływ profesjonalizm towarów, sprowadzanych z uznanych firm, jak JZO czy też Zeiss.
http://www.optyk-koralewscy.pl

Sprzątanie Wrocław

Sprzątanie Wrocław
Obecnie wiele osób nie ma czasu na pilnowanie czystości lokali mieszkalnych. Biorąc to pod uwagę, firma SPRZĄTANIE DELUXE z Wrocławia, oferuje wszechstronne czynności porządkowe. Realizuje je we Wrocławiu jak i w jego okolicy. Firma sprzątająca DELUXE jest firmą rodzinną, dzięki czemu każdy kto zdecyduje się na współdziałanie z nimi, może czekać na pełne zaangażowanie. Prócz lokali mieszkalnych, firma sprzątająca przeprowadza też sprzątanie biur.
http://www.sprzataniedeluxe.pl

Domki drewniane letniskowe

Domki drewniane letniskowe
Domki letniskowe nad jeziorem ? Wielkopolska. Oferujemy drewniane domki letniskowe do ogrodów i na działki, jak rónież szeroką gamę uroczych drewnianych altan ogrodowych, które nadadzą każdemu ogrodowi piękny i niepowtarzalny wygląd. Posiadamy w ofercie sauny ogrodowe posiadające w komplecie siedziska, uchwyty na napoje i przykrywę - również możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów. Polecamy budowę i sprzedaż, również według życzenia klienta.
http://www.altanyogrodowe.com

Oświetlenie

Oświetlenie
Współczesne źródła światła dają projektantom opraw oświetleniowych i kinkietów wielkie pole do popisu. Przez niemal półtora wieku oświetlenie elektryczne zmieniało się wraz z rozwojem technologicznym. Szukasz inspiracji, zapraszamy na portal. U nas znajdziesz w jednym miejscu wszystkich producentów. Przed doborem oświetlenia trzeba solidnie przemyśleć każdy wybór. Podobają Ci się żyrandole plastikowe, sprawdź do jakich wnętrz pasują.
http://www.oswietlenie.apartamenty.pl

UrbiCMS 2008