Usługi różne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        Chlorowanie wody

Chlorowanie wody
Rzuć okiem na witrynę internetową hydrochemia.pl i dowiedz się co możesz zyskać, zlecając fachowe uzdatnianie wody pitnej w Twoim zbiorniku. Firma Hydrochemia proponuje szeroki zasięg usług, w skład których wchodzi m.in. chlorowanie wody, a także dokładna dezynfekcja wody. Dzięki naszym świadczeniom nie będą Tobie ani Twoim bliskim grozić bakterie Coli bądź niebezpieczne grzyby. Twoim problemem jest legionella w wodzie? Zadzwoń do firmy Hydrochemia! Nasi profesjonaliści zapewnią Ci czystą i zdrową wodę do picia.
http://www.hydrochemia.pl

Artystyczne Malowanie Katowice

Artystyczne Malowanie Katowice
[url=http://www.lilart.eu/] Artystyczne malowanie ścian [/url] jest oryginalnym pomysłem na zmianę twojego wnętrza oraz niezwykle skuteczną formą reklamy dla twojej firmy. Stawiamy na oryginalność, precyzję i wysoką jakość wykonania naszych malowideł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykonanymi pracami. Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na swoje wnętrze? Zapraszamy.
http://www.lilart.eu

Konferencje

Konferencje
Serwis konferencyjnie.pl to profesjonalista w dziedzinie organizacji prezentacji firmowych. W naszej wszechstronnej bazie adresowej firmy znajdą nowoczesne ośrodki konferencyjne. Nasz serwis to również szansa całościowej prezentacji obiektów konferencyjnych w różnych regionach Polski. Tu poznasz hotele konferencyjne przystosowane do organizowania konferencji. Konferencje Warszawa – z racji położenia to jedno z modniejszych miejsc do przygotowania konferencji. Do Warszawy można dojechać drogami szybkiego ruchu, jak także przylecieć z największych miast świata. Dla miłośników klimatów górskich mamy sale konferencyjne w górach, A tym, którzy korzystniej czują się nad morzem proponujemy konferencje Gdańsk, jak i całe Trójmiasto.
http://www.konferencyjnie.pl

Kurs wspinania

Kurs wspinania
Nasza firma ReniSPORT to kadra wyspecjalizowana w aktywności wysokościowej. Proponujemy wszystkim różnorodnego typu usługi wysokościowe do których można zaliczyć nie tylko mycie okien, ale dodatkowo malowanie elewacji. Organizujemy ćwiczenia przygotowujące do pracy w sektorze alpinistycznym. Kurs wysokościowy dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy wszystkich do naszej hali wspinaczkowej, gdzie urządzamy urodziny dla dzieci.
http://renisport.pl/

Cukiernia i Piekarnia Marta Pakość

Cukiernia i Piekarnia Marta Pakość
Rodzinna Cukiernia i Piekarnia Marta powstała w 1999 r. z inicjatywy mistrza cukiernictwa Rafała Małaczka. Nieprzeciętne torty okolicznościowe, wzbogacające wyobraźnię torty dla dzieci, komunijne, dla dorosłych, weselne, ciasteczka, jaki i codzienne pieczywo nie są produkowane tylko dzięki wytrwałej pracy, lecz także dzięki pasji i szczerym wysiłkom załogi. Do produkcji swoich wyrobów używamy tylko zdrowych komponentów (mąk i śmietan z Kujaw), nie stosujemy konserwantów, chleb wypiekamy na naturalnym zakwasie a do tortów dodajemy tylko prawdziwą belgijską czekoladę z zawartością kakao min. 70%. Zamówienia pod nr Tel. 0523542910 i w punktach sprzedaży: Pakość, Inowrocław, Barcin, Janikowo, Piechcin. Przeróżne wzory i smaki. Zapraszamy
http://www.martapakosc.pl

UrbiCMS 2008