Usługi różne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Stypy i konsolacje - Restauracje

Stypy i konsolacje - Restauracje
StypyiKonsolacje.pl to serwis dzięki, któremu bez problemu znajdziesz odpowiadające miejsce Tobie i Twoim bliskim na organizację uczty pożegnalnej lub spotkanie rodzinne na którym pożegnacie zmarłą osobę. Prezentowane przez nas sale bankietowe, restauracje i hotele znajdują się na terenie całej Polski. Jeśli chcesz znaleźć lokal na stypę w Twojej okolicy odwiedź StypyiKonsolacje.pl i znajdź czego szukasz.
http://www.stypyikonsolacje.pl

Haft komputerowy

Haft komputerowy
HAFTKOM jest firmą świadczacą kompleksowe usługi w zakresie: - Projektowania wzorów hafciarskich - Produkcji naszywek, emblematów i etykiet haftowanych - Wykonywania haftów na wykrojach - Wykonywania haftów na wyrobach gotowych - Haft komputerowy na zamówienie - Odzież reklamowa - Gadżety reklamowe
http://www.haftkom.pl/

wieńce pogrzebowe Wrocław

wieńce pogrzebowe Wrocław
Przedsiębiorstwo ABBA oferuje pełną obsługę przy pochówkach najbliższych. Zakład pogrzebowy wyróżnia się troską o klientów a dzięki spore zaplecze proponuje klientom wysoką jakość. Zakład posiada w swojej ofercie ogromy wybór urn, wazonów, lampionów. Niesiemy pomoc przy finalizowaniu czynności powiązanych z pogrzebem a także z kremowaniem zwłok. Zwracamy uwagę na wysokie standardy proponowanych usług ciągle pamiętając o należnym poszanowaniu zmarłego oraz rodzin. Biuro posiada odpowiednia wiedzę pomagającą sprowadzić zmarłych z innych krajów.
http://www.abba.com.pl/

spedycja wrocław

spedycja wrocław
Zakład usług GOCAR jest dynamicznie rozwijającą się placówką, specjalizującą się w przeprowadzkach na obszarze całego Kraju ale szczególnie w pobliżu Stolicy. Zakład usług dysponuje wielkie zaplecze z zakresu pojazdów przewozowych. Poza tym GOCAR jest znany z wysokiej kultury osobistej kadry. Duża znajomość obszarów przewozów ułatwia przewóz. Firma posiada długą znajomość logistyczną. Wysoka jakość proponowanych zleceń sprawia, iż GOCAR jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o przewozie ludzi oraz przedmiotów w stolicy.
http://transportwroclaw.com/

Higienika czyszczenie wentylacji

Higienika czyszczenie wentylacji
Higienika świadczy usługi w zakresie: czyszczenia wentylacji czyszczenia central wentylacyjnych dezynfekcji wentylacji i klimatyzacji odtłuszczania wentylacji kuchennych i czyszczenia okapów wysokościowego czyszczenia hal produkcyjnych i magazynów montażu klap rewizyjnych badań bakteriologicznych powietrza w kanałach wentylacyjnych www.higienika.pl higienika@higienika.pl tel. + 22 243 3645
http://www.higienika.pl

sprzątanie biur kraków

sprzątanie biur kraków
Firma „Błysk” świadczy pomoc w charakterze utrzymania porządku środków obiektów oraz terenów na zewnątrz. Witryna blysk-sprzatanie.pl prezentuje całą gamę usług firmy m.in. porządkowe budynków biurowych, utrzymanie w czystości terenów zielonych, odśnieżanie, a nawet kontrolę stanu technicznego pomieszczeń. Za sprawą profesjonalnej renomie i wykorzystaniu najlepszego wsparcia ”Błysk” odznacza się dużym zaufaniem pośród wielu klientów. Strona www blysk-sprzatanie.pl posiada dane kontaktowe oraz specjalny pakiet kontaktowy, w którym mamy możliwość przedstawić konkretne wątpliwości dotyczące ofertwykonywanych przez firmę.
http://www.blysk-sprzatanie.pl/

UrbiCMS 2008