Usługi różne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        Transport mebli Kraków

Transport mebli Kraków
Firma z Poznania zapewniająca przeprowadzenie bezproblemowych przeprowadzek klientom prywatnym i biznesowym. Cena usług może uwzględniać nie tylko przewóz ale także pakowanie mienia w za darmo dostarczone kartony. Wykwalifikowani pracownicy zatroszczą się o odpowiednie zapakowanie przedmiotów wrażliwych oraz tych o dużych wymiarach. Ponadto możliwość utylizacji i magazynowania dorobku sprawia, że oferowane usługi to najkorzystniejsze przeprowadzki na rynku.
http://www.tanie-przeprowadzki-krakow.pl

Galicyjskie Ogrody Kraków

Galicyjskie Ogrody Kraków
Firma Galicyjskie Ogrody Kraków poleca - zakładanie ogrodów, projektowanie ogrodów, zakładanie trawników. Naszym zadaniem jest realizacja ogrodów najwyższej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Naszą domeną są szeroko pojęte działania obejmujące ogrody. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i spraw by wszystkie ogrody zaczęły żyć pełnią życia.
http://www.galicyjskieogrody.pl

FSC Certyfikacja

FSC Certyfikacja
Rada Dobrej Gospodarki Leśnej (FSC) jest międzynarodową organizacją typu non-profit, utworzoną w celu wspierania inicjatyw zmierzających do korzystnego w wymiarze środowiskowym, społecznym i ekonomicznym zarządzania światowymi zasobami leśnymi poprzez niezależną certyfikację gospodarki leśnej oraz znakowanie dostępnych na rynku certyfikowanych produktów leśnych.
http://www.nepcon.pl

Kostka Brukowa Kraków

Kostka Brukowa Kraków
Istniejemy już kilka lat na rynku. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą sie firmą. Posiadamy odpowiednie doświadczenie zawodowe, które z roku na rok wzbogacamy licznymi szkoleniami po to żeby zawsze być na bieżąco z nowościami w naszej branży. Specjalizujemy się w kompleksowej pielęgnacji ogrodniczej terenów zieleni otaczających domy, rezydencje prywatne, firmy, zakłady pracy, biurowce, osiedla mieszkaniowe etc. oraz w pielęgnacji zieleni wewnętrznej. Nasze usługi ogrodnicze kierowane są do osób prywatnych, instytucji oraz firm. Realizacja zleceń odbywa się na terenie Krakowa i okolic.
http://www.kaskada.org.pl

Prawnik Poznań

Prawnik Poznań
Potrzebującym pomocy prawnej proponujemy kancelarię adwokacką Marcina Radela w Poznaniu. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi z zakresu prawa administracyjnego (m.in. podział nieruchomości, opłaty planistyczne), cywilnego (np.ochrony dóbr majątkowych, świadczenia z umów), rodzinnego i opiekuńczego (m.in. alimenty, kontakty z dzieckiem), prawa pracy (np. uznanie wypowiedzenia), prawa karnego (obrona, reprezentacja pokrzywdzonych) oraz spadkowego.
http://www.adwokat-radel.pl

Wyjazdy incentive

Wyjazdy incentive
Agencja Personal Vision zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla firm. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, wydarzenia promocyjne, konferencje, bankiety i plenerowe eventy. Zapewniamy niezapomniane wrażenia podczas realizacji projektów outdoorowych. Z naszej profesjonalnej organizacji korzystają zarówno małe grupy pracowników, duże działy firm polskich i zagranicznych oraz liczne grono klientów firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu.
http://www.personalvision.com.pl

UrbiCMS 2008