Gry

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl

Wyszukaj stronę        Gry Online

Gry Online
Gry online w szerokim wyborze dla każdego gracza poszukującego dla siebie dobrej zabawy. Jeżeli chcesz mile spędzić czas, poćwiczyć własną zręczność czy spostrzegawczość oraz pamięć, wówczas z całą pewnością u nas możesz znaleźć dla siebie coś interesującego. Na stronie dostępne są darmowe gry tj. układanki, ubieranki, gry strategiczne, planszowe, gry akcji. Poza tym po rejestracji na stronie możesz również zacząć komunikować się z innymi graczami i zawierać ciekawe przyjaźnie. Zapraszamy więc już teraz do odwiedzenia naszej strony, a oprócz tego do wyszukiwania rozrywki z nami!
http://www.game-max.pl

Gry na przegladarke

Gry na przegladarke
Myślałeś kiedyś, że mógłbyś być bohaterem, dzięki naszym grom na przeglądarkę może tak być?. Chociaż w wirtualnym świecie ale przynajmniej troszkę poczujesz się tym kim chcesz być. Denerwuje Cię, że nasza piłkarska grupa ciągle nas zawodzi, że ciągle dostają po tyłku. A może już teraz to Ty w wirtualnym życiu jako nowy trener naszej reprezentacji popchniesz naszą narodową grupę na wysokość zadania. Może marzysz aby zaistnieć w czasach drugiej wojny światowej jako żołnierz z wypasionym karabinem? Może wtedy losy Polaków inaczej potoczyłyby się dzięki Tobie. Możliwośći są ogromne. Zapraszam na darmowe gry przeglądarkowe.
http://gry-naprzegladarke.com.pl

Portal o PS Vita / PlayStation Vita

Portal o PS Vita / PlayStation Vita
Portal MyPSVita.pl powstał ponad rok temu. Od samego początku naszą ideą było stworzenie jak największego portalu o konsoli PlayStation Vita firmy Sony w Polsce. Ale co to ta PS Vita? To nowa konsola Sony, następca znanego i popularnego w naszym kraju PSP. W porównaniu do poprzedniczki ma ona większe ekran, dokładnie 5 cali, wykonany w technologii OLED, która zapewnia świetne kolory. Ponadto zmianie uległy całe wnętrzności. Zmnieniony został procesor - ten ma aż cztery rdzenie i pracuje w taktowaniu 800-1000MHz, w zależności od wymagań danej aplikacji czy gry. Serdecznie zapraszamy!
http://mypsvita.pl

Gry Budowanie

Gry Budowanie
Najlepsze gry z gatunku gry budowanie. Znajdziecie tutaj państwo dużo gier o tematyce budownictwa. Każdy fan wirtualnych budowli powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, co przyciągnie go do ekranu na długie godziny. Gry w budowanie są bardzo wymagającym gatunkiem, który wymaga od gracza wytężonego wysiłku umysłowego, więc wszyscy ambitniejsi gracze będą się czuć tutaj jak u siebie w domu.
http://grybudowanie.pl

PZd-Desantowiec

PZd-Desantowiec
Nasza grupa ekspertów pomoże Ci odświeżyćTwojego starego Cs'a , a także zwiększyć makssymalnie FPS'y podczas gry aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Premium na serwerach jest tak dostosowane że możesz je nabyć niezależnie od tego ,czy masz pieniądze, czy jesteś spłukany.
http://www.pzd.pun.pl

Gry strategiczne

Gry strategiczne
World of Tanks to jedna z kilku produkcji w naszym serwisie, która jest godna polecenia. Posiada ona unikalną grafikę. Wszelkie maszyny, tanki i ich wyposażenie są wzorowane na prawdziwych elementach. To gra przeglądarkowa, która zaprowadzi cię w czasy II Wojny Światowej gdzie poznasz strategie,poznasz zaangażowanie i wykażesz się ogromną odwagą. Zapraszamy cię do wstąpienia na naszą stronę i sprawdzenia, jakie posiadamy gry internetowe tylko dla ciebie.
http://xn--gryprzegldarkowe-43b.com.pl

UrbiCMS 2008