Modelarstwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html. http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html (797)
Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji. Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji (767)
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów (182)

Wyszukaj stronę        Modelarstwo - moje hobby

Modelarstwo - moje hobby
Witam i zapraszam na moją stronę. Co tam znajdziesz? Galerię modeli które sam wykonałem. Poczytasz trochę o historii tych modeli. Wszystkie modele wykonane są własnoręcznie lub częściowo z materiałów gotowych. Wykonuję modele na zamówienie. I możesz mi zaufać że model będzie wykonany bardzo starannie, znam się na tym fachu, samym modelarstwem zajmuję się od ponad 30 lat, w tym czasie zdobyłem tytuł mistrza polski w modelarstwie a to już o czymś świadczy. Zapraszam na stronę.
http://modelarstwoszkutnicze.com.pl

Sklep modelarski Adalbertus

Sklep modelarski Adalbertus
Modelarstwo plastikowe jest popularną pasją na całym świecie. W ostatnim czasie zyskało na uznaniu także i w Polsce. Wielu statecznych ojców rodzin wraca do młodzieńczego hobby w wieku 30-40 lat. Do takich właśnie osób skierowana jest oferta naszego sklepu. Polecamy w nim szczególnie figurki, kolekcjonerskie z metalu lub żywicy i do dioram z żywicy. Dodatkowo można znaleźć w naszej ofercie modele plastikowe, farby modelarskie Lifecolor, akcesoria i materiały modelarskie różnych firm. Produkty mamy zgromadzone w naszym magazynie lub u bliskich dostawców. Dla tego czas oczekiwania na dostawę jest w większości przypadków mniejszy od tygodnia.
http://www.adalbertus.com.pl/

Spadochronwe skoki rules

Spadochronwe skoki rules
Skoki ze spadochronem są niewątpliwie jedną z najciekawszych form rozrywki. Na serwisie spadochronoweskoki.pl dowiesz się jak to jest skoczyć ze spadochronem. Skok ze spadochronu to ponadprzeciętne doświadczenie, jakiego nikt nie zpomni. Na portalu znajdziesz wskazówki apropo kształcenia.Skoki spadochronowe to wyjątkowa okazja do sprawdzenia własnej słabości. Oddać skok może każda osoba, trzeba jedynie mieć ochotę.
http://spadochronoweskoki.pl

Skleprevell.onepage.website

Skleprevell.onepage.website
W ofercie znajduje się wiele akcesoriów modelarskich, modeli do składania i sklejania. Wszystkie prezentowane produkty są wysokiej jakości i gwarantują wielogodzinną zabawę podczas składania zarówno dzieciom jak i dorosłym. Zapraszamy!
http://skleprevell.onepage.website/

UrbiCMS 2008