Aktywny wypoczynek

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl (310)
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ (705) oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
https://aktinet.pl/dlaczego-nasze-kupy-smierdza/. Dlaczego nasze kupy śmierdzą?

Wyszukaj stronę        Kursy nurkowania Warszawa

Kursy nurkowania Warszawa
Nurkowanie w Warszawie: kurs nurkowania dla początkujących i zaawansowanych w systemie PADI, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata oraz sprzęt do nurkowania renomowanych firm: Apeks, Aquion, Suunto, Bare, Halcyon, DTD i wiele innych.
http://www.underwater.pl

kursy nurkowania warszawa

kursy nurkowania warszawa
Jesteśmy profesjonalnym centrum nurkowym, w którym najwyższej klasy instruktorzy prowadzą kursy nurkowania w warszawie od podstawowych po zaawansowane. Zajmujemy się również organizacją wypraw i safari nurkowych na całym świecie. Prowadzimy własny sklep nurkowy w którym kazdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie. Jeżeli chcesz bezpiecznie nurkować, to dobrze trafiłeś.
http://www.buddy.pl

Travelito - wypożyczalnia

Travelito - wypożyczalnia
Wypożyczamy wysokiej jakości nosidła na stelażu, chusty, łóżeczka turystyczne, foteliki i przyczepki rowerowe, kamizelki ratunkowe, przenośne DVD oraz inne akcesoria przydatne podczas podróży z dziećmi: zarówno podczas weekendowych wycieczek, jak i aktywnego rodzinnego odpoczynku.
http://www.travelito.pl

Czarter jachtu - Waypoint

Czarter jachtu - Waypoint
Agencja żeglarska Waypoint oferuje czarter jachtu dla każdego, to znaczy że nie muszą Państwo być wytrawnymi żeglarzami aby skorzystać z naszej oferty. W ofercie znajdą Państwo rejsy po Bałtyku i rejsy po morzu Śródziemnym. Dodatkowo oferujemy szkolenia na sternika jachtowego a także na sternika motorowodnego. Dla bardziej wytrwałych proponujemy spróbować zdobyć patent starszego sternika. Zapraszamy także na rejsy morskie i szkolenia żeglarskie.
http://waypoint.com.pl

Spływy kajakowe Wielkopolska

Spływy kajakowe Wielkopolska
Na wolny dzień sugerujemy trasy: Warta, Obra, Wełna. Organizowaliśmy spływy początkowo na terenie Wielkopolski i rzeką Warta, ale rozszerzyliśmy ofertę i prowadzimy spływy kajakowe rozmaitym rzekami. Na dalszą wyprawę polecamy dwu dniowy spływ rzeką Rurzyca, Drawa, Piława. Nasza oferta obejmuje, spływy kajakowe indywidualne, podczas których Państwo samodzielnie wybierają przebieg plus datę spływu. Organizujemy spływy kajakowe malowniczymi rzeczkami Wielkopolski - Warta, Obra, Wełna oraz dalszymi.
http://waterteam.pl

Grecja - przewodnik turystyczny

Grecja - przewodnik turystyczny
Grecja - miejsce narodzin cywilizacji zachodnioeuropejskiej. Miejsce, które każdy podróżnik powinien zobaczyć. Na każdego wczasowicza czeka tu mnóstwo sposobności do spędzenia fantastycznych wczasów. Duża Ilość zabytków starożytności pozwoli na poznanie wielowiekowej historii Grecji. Dla osób przedkładających wypoczynek nad oglądanie starożytnychzabytków przygotowana jest doskonale infrastruktura turystyczna, która usatysfakcjonuje każdego gościa. Zapraszamy do lektury naszego portalu turystycznego.
http://www.egrecja.info


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>UrbiCMS 2008