żeglarstwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (40)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-11-z-20/. Jaki procent stanowi 11 z 20?

Wyszukaj stronę        kurs żeglarski Katowice

kurs żeglarski Katowice
Organizujemy kursy żeglarskie dla młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, aby jak najwięcej uwagi poświęcić każdemu z Was. Naszą ofertę szkoleniową jest kurs praktyczny służący doskonaleniu umiejętności manewrowych.Zawsze stawiamy na jakość i wysoki poziom szkolenia. Zapraszamy.
http://www.flotazeglarska.pl/

Wypłyń w morze własnym jachtem

Wypłyń w morze własnym jachtem
Żeglowanie to zajęcie, które uzależnia wystarczy, że raz w życiu nawet na wypożyczonym jachcie wypłyniesz w otwarte morze a zakochasz się w tej formie wypoczynku na zawsze. Firma Moto-Plast zajmuje się sprzedażą solidnych jachtów Saturn, które świetnie nadają się do żeglugi turystycznej zarówno po jeziorach jak i morzu. Jachty te w wersji turystycznej są bogato wyposażone i zapewniają wysoki komfort podroży. Mocne ożaglowanie sprawia, iż są szybkie i zwrotne a przy tym niezwykle stabilne. Żeglowanie takim jachtem to czysta przyjemność, a wysoka jakość wykonania utwierdza cię w przekonaniu słuszności zakupu.
http://www.saturn-yachts.pl

Sailing - Czarter jachtów Polańczyk

Sailing - Czarter jachtów Polańczyk
Firma Sailing zaprasza w Bieszczady. Zalew Soliński doskonale nadaje się do żeglowania z dziećmi. Wakacjom spędzonym w rodzinnym gronie sprzyjają zarówno łagodne wiatry, które nie wymagają aż tak intensywnej pracy na pokładzie, jak i nieduże odległości. Posiadamy łajby, które są kompleksowo wyposażone i dobrze przygotowane do rejsu. Istnieje możliwość rejsu w towarzystwie doświadczonego sternika, który pomoże niewprawionym żeglarzom. Chcemy zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego świadczymy usługi na wysokim poziomie. Cała oferta dostępna jest na naszej stronie
http://jachty-solina.com.pl/

Rejsy Sardynia Korsyka

Rejsy Sardynia Korsyka
Żeglowanie.net to marka należąca do firmy „Tortuga Sailing”, której posiadaczem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje się On organizacją rejsów, czarterami jachtów lub szkoleniami żeglarskimi. Adam Krupa pływa od 1992 roku. Wtedy zaczął pływać po Mazurach. W 1997 roku zorganizował swój pierwszy rejs. Kolejnym członkiem załogi jest Marta Keck, z zamiłowania fotograf, zawodowo pedagog i specjalista do spraw personalnych. Natomiast Paulina Keck jest wyśmienitym znawcą branżowym. Ma dużą wiedzę, dotyczącą kwestii ubezpieczeń turystycznych Allianz. Kursy rejsów są znane organizatorom, aby pokazać załodze to, co sprawdzone i najlepsze.
http://zeglowanie.net/

Dobre Jachty Solina

Dobre Jachty Solina
Wszystkich klientów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. dobre-jachty-solina.pl oferują czarter jachtu Phobos 24,5 (rok produkcji 2016) oraz Twister 26 Premium (rok produkcji 2018) na Jeziorze Solińskim osobom posiadającym uprawnienia żeglarskie oraz osobom niedoświadczonym, którym proponujemy czarter jachtów ze sternikiem. Nasze jachty czarterujemy z Polańczyka lub innego miejsca na Jeziorze Solińskim. MatiMore - czarter jachtu Solina / Polańczyk woj. Podkarpackie www.dobre-jachty-solina.pl Facebook: https://www.facebook.com/czarterklubmatimore/ Adres przystani Kontakt telefoniczny +48 601 402 803 Kontakt e-mail e-mail: matimore2017@outlook.com
http://dobre-jachty-solina.pl

UrbiCMS 2008